Novinky
E-mail:
Anketa: Like Our New Look?
Do you like our new Vivvo look & feel?
Domů | Finance | nejnovější zprávy | Euro stouplo na dvouměsíční maximum díky Řecku

Euro stouplo na dvouměsíční maximum díky Řecku

Velikost písma: Decrease font Enlarge font

Londýn - Euro se dnes vyšplhalo na dvouměsíční maximum vůči americkému dolaru i japonskému jenu díky dohodě řeckých politických stran na úsporných opatřeních. Dohoda je podmínkou pro novou finanční pomoc Řecku, která je nezbytná k odvrácení bankrotu této silně zadlužené země. Výraznějšímu nárůstu eura však bránily vyhlídky na další pokles úroků v eurozóně.   ... více zde  Visit website
Přidat do: Add to your del.icio.us del.icio.us | Digg this story Digg

Přihlásit k odběru feedu Komentáře (1 komentářů):

Ryszard Ewiak on 09/02/2012 18:03:34
avatar
Není to konec krize. Jaké bude finále? Bible říká: "A [král půlnoční = Rusko] vrátí se do své země s velkým množstvím zboží [1945] a jeho srdce bude proti svaté smlouvě [státní ateismus] a bude jednat [to znamená aktivita na mezinárodní scéně] a se vrátí do své země [1991-1993. Kolaps Sovětského svazu a Varšavské smlouvy. Ruské vojsko se vrátilo do své země]. V ustanoveném čase se vrátí zpět." (Daniel 11:28, 29a) Nyní Rusko se vrátí zpět. To znamená ekonomické a geopolitické zemětřesení; kolaps Evropské unie a NATO. Mnoho zemí z bývalého východního bloku se vrátí do ruské sféry vlivu.

A co se stane pak? "A vstoupí na jih [Gruzie], ale nebude tak jako poprvé [1921] nebo jako podruhé [2008]." (Daniel 11:29b) To bude začátkem světové války. Pak Američané zaútočí na Rusko. (Daniel 11:30a) Bude to jaderná válka. (Zjevení 6:4) "Velký meč" = jaderný meč. Nebude to Armagedon. To bude "začátek porodních bolestí." (Matouš 24:7, 8)
Thumbs Up Thumbs Down
0
celkem: 1 | zobrazeno: 1 - 1

Přidání komentáře comment

Prosím vložte kód, který vidíte na obrázku:

  • email Odeslat emailem
  • print Verze pro tisk
  • Plain text Pouze text
Tagy
No tags for this article
Ohodnoť tento článek
0